Haber
Cem Yılmaz, Özkan Uğur’u hatırladı: En iyimiz oydu, en iyimiz gitti
![](https://yusufelihaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/07/cem-yilmaz-ozkan-uguru-hatirladi-en-iyimiz-oydu-en-iyimiz-gitti-CqyTWuHs.webp)
Komedyen Cem Yılmaz, geçtiğimiz hafta hayatını kaybeden sanatçı Özkan Uğur’u bir kez daha andı.
Cem Yılmaz, Instagram hesabından Özkan Uğur ile çekilmiş bir filmi paylaşarak duygularını şöyle dile getirdi: “Özkan kardeşimle sonsuza kadar vedalaştık. Hayatımızdaki her güzel seste ve resimde ondan bir iz olması tesellimiz oldu. Geçtiğimiz hafta acımızı paylaşan yakın, uzak tüm insanlara teşekkürler. O en iyimizdi, en iyimiz gitti. Özledim seni canım kardeşim güzel yer.” (HABER MERKEZİ)